 |
 |
|
 |
 |
Tack för att du besöker min hemsida. Skriv en hälsning här i gästboken genom att klicka på den blå knappen. Du kan också sätta in ett foto vid din hälsning.
/images/balloons/rnd-sml-lb.gif
/images/balloons/rnd-med-lb.gif
/images/balloons/rnd-lrg-lb.gif
/images/balloons/thg-sml-lb.gif
/images/balloons/thg-med-lb.gif
/images/balloons/thg-lrg-lb.gif
Skrivet av
Magnus, den
1. feb, 2012
Roligt att höra om Divan o att allt funkat bra under vintern. Nu börjar det redan att krypa i kroppen av nervositet o hoppas nu att hon funkar på onsadg o så till att börja med. Oj va man har längtat...bra jobbat Daniel o co.
Skrivet av
Peter F, den
25. jan, 2012
Jag håller med Marika att vänta med Divan tills hon är redo. Roligare att ha en häst i loppen som kan vinna än att komma 5-6:a.
Skulle däremot gärna få lite information angående planerna för henne.
Skrivet av
Marika Anstål, den
15. jan, 2012
Lycla till nu DANIEL MED 2012 och ta ut vår Diva NÄR hon känner sig mogen och det vet du bäst själv som känner henne bäst ochn " strunta" vad " penningsugna delägare säger bättre att vänta tills hon är färdig för att gå sina hårda lopp för hon har ju mycket pengar på sig...
Är låg i dag när Lennart Djuse avled så hastigt känt Djuse i 40 år ocj han har ALLTID,TAGIT,SIN TID AT HJÄLPA ME ALLA MÖJLIGA OCH MÖJLIGA HÄSTAR.HAN BÖRJADE MED A SKO MINA RIDHÄSTAROCH DÅ GICK JAG HÄMTA HONOM MED MIN BIL FÖR HAN VAR KÖRKORT.tUR ATT HAN SLAPP DÖ ENSAMMENHAN LA SIG PÅ EN SOFFA OCH DÄR VAR MATS dANNEWALLSOM JAG FATTAR SKICKADE EFTER AMBULANS,MEN DET VAR FÖRSENT !!!hAN HADE RINGT SJUKVÅRDAUPPLYSNINGEN FÖR OCH DÄR HADE DÅ REKOMMENDERAT ALVEDON ?????? DOM SKULL SKÄMMAS KANSKE HAN HADE LEVAT OM HAN FÅTT ÅKA IN PÅ EN GÅNG. jAG SÖRJER DJUSEFÖR HAN VAR SÅ SNÄLL OCH HJÄLPSAM.......VARE SIG MAN KOM MED RID ELLER TRAVHÄSTAR TILL HONOM. DET BLIR DOM,TOMT EFTER DIG DJUSE,MEN DU ÄR JU LJUST MINNE BEVARATOCH EN SÅN UNDERBAR PAPPA SOM DU VAR MOT DINA POJKATDU STÄLLDE ALLTID UPP FÖR DOM. VILA IFRID NU DJUSE OCH TITTA NER PÅ OSS NÅGONGÅNG,DU FÅR ETT STOORT HJÄRTA AV MIG
Skrivet av
Alf Fermskog, den
8. jan, 2012
GRATTIS Linda!!!! Du gjorde det, Tog hem segern med "ABBE" !! hälsingar Alf & Ann-Britt E-Post vvs-teknik@blixtmail.se
Skrivet av
Andreas, den
1. jan, 2012
Trevlig sida! Gillar du att få saker gratis? Besök sajten nedan:
Skrivet av
Mats G , den
31. dec, 2011
grattis på födelsedagen alla som fyller år idag . Gott nytt år Daniel med personal. PS Måste finnas många tårtor för oss som kommer på besök DS
Skrivet av
Daniel.Wikberg, den
27. dec, 2011
Gott nytt travår önskar stall Daniel.Wikberg er alla!
Skrivet av
Sveneric Ericsson, den
25. dec, 2011
Sveneric och Inger önskar Daniel ett riktigt bra travår med många sportsliga framgångar. Ge "Divan" en extra morot!
GOTT NYTT ÅR
Skrivet av
Karl Erik Carlsson, den
24. dec, 2011
Vi önskar Daniel med personal God Jul o Gott Nytt År! Och för det fantastiska jobbet med Delicious Avista
Inga o Karl Erik Carlsson
Skrivet av
Peter Carlsson, den
23. dec, 2011
Tillönskar Daniel, hans personal och deras hästar, i synnerhet Delicious Avista, samt "Avistas" delägare en riktigt God jul och ett Gott Nytt år!
Skrivet av
Staffan, den
23. dec, 2011
|
|
|
|
Florencia 5 min gammal och en något äldre husse
|
|
|
EN RIKTIGT GOD JUL & GOTT NYTT ÅR till hela stallet, även pållarna. Hälsningar från ett soligt Spanien från Staffan och Susanne
Skrivet av
Alf Fermskog Lenhovda, Småland, den
22. dec, 2011
Hej och GOD JUL!! Lycka till på söndag!! Vi hoppas på lika bra tur då!!Ni är duktiga som har fått så bra fart på abbe!!
Skrivet av
Mats Finke, den
21. dec, 2011
Kanonfint jobb med Avista, önskar er alla en trevlig & God Jul!
Mats Finke i Lit
Skrivet av
Nina Andersson, den
19. dec, 2011
GRATTIS till ännu en bra placering för Avista. Vi önskar dej och hästarna en God Jul och ett Gott Nytt År. Hälsn. Nina och Micke i Alsen.
Skrivet av
Kenneth Hallberg, den
10. dec, 2011
Min rätta emailadress
|
|
 |